Kadeřnictví

V každé klientce vidíme hlavně ženu. Věříme v krásné vlasy, které každé ženě dávají sílu být tou nejlepší verzí sebe sama.

U nás ve Studiu FRESH LOOK dbáme na preciznost střihu a výběru vhodného barvícího systému. Celý tým je pravidelně proškolován na celou řadu coloristické nabídky barev LÓreal Professionel. Hlavní prioritou jsou pro nás Vaše zdravé, lesklé a pevné vlasy, proto disponujeme všemi dostupnými barvami a odstíny této značky a proto dokážeme vybrat ten nejvhodnější a nejšetrnější barvící systém i odstín Vám a Vašim vlasům na míru.

Inoa L’Oréal Professionnel Inoa druhé generace představuje skutečný smyslový zážitek z oxidačního barvení. Krémová barva na vlasy L’Oréal Inoa 2 je barva s technologií ODS2 (Systém Olejové Báze), která jako jediná využívá unikátní sílu oleje s cílem maximalizovat barvicí účinek za pomoci minimálního množství alkalické látky, která je charakteristická pro barvy. Bez amoniaku

Majirel L´Oréal Professionnel Majirel představuje šetrné barvení díky péči Ionene G a Incell. Vlasy jsou odolné a posílené od kořínků po konečky. Vaše barva zůstane intenzivní, vlasy budou lesklé od kořínků ke konečkům. L´Oréal Professionnel Majirel 100 % kryje šediny.

Diarichees Profesionální krémová barva L´Oréal Professionnel Diarichesse je ideální pro vytvoření efektu tón v tónu s maximální sílou. Zároveň Vaše vlasy rozzáří, dodá jim oslnivý lesk a vyjímečnou hebkost. Neobsahuje amoniak. Vhodná pro přírodní nebo barvené vlasy.

Dialigh Profesionální gelovo-krémová barva L´Oréal Professionnel Dialight je ideální pro vytvoření efektu tón v tónu. Dokonale kryje vlasy, vytváří přirozené odlesky a zabraňuje efektu nepřirozené stejnoměrné barvy vlasů. Zároveň Vaše vlasy rozzáří a dodá jim oslnivý lesk. Neobsahuje amoniak. Vhodná pro barvené nebo zcitlivělé vlasy. 

 

Dopřejte si pocit jedinečnosti v účesu střiženém a Barveném Vám na míru.

Pojďme si společně pohrát s barvami i stylem.

Něco málo o značce:

Značka L’Oréal Professionnel je partnerem kadeřníků a zákazníků, kteří s ní chtějí společně snít, vyniknout a uspět. Kreativita, inovace a partnerství – tři základní důvody, proč jsou L´ORÉAL PROFESSIONNEL a jeho výrobky volbou nejen předních světových kadeřníků, ale stále čatěji nacházejí i místo v našich koupelnách.

LOREAL PROFESSIONNEL šíří jednu důležitou myšlenku – každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem LOREAL PROFESSIONNEL: „všechny jiné, každá jedinečná“. Veškeré přípravky jsou výsledkem úzké spolupráce s prestižními kadeřníky. Spojují v sobě odborné zkušenosti a nové technologie laboratoří LOREAL PROFESSIONNEL s hlubokým porozuměním pro umění, kreativitu a techniky úpravy vlasů.

Nejlepší místo, kde změnit svůj styl, je naše kadeřnické křeslo…

Pro objednání nás kontaktujte pouze telefonicky zde na naší recepci studia, kde Vám rádi nabídneme volné termíny a zodpovíme Vaše dotazy (pondělí až pátek od 9:00 do 21:00)  +420 236 181 430

Ceník kadeřnických služeb zde

S radostí se na Vás těší naše kadeřnice Kateřina, Bára, Michaela a Lucie.