Pedikúra

Přístrojová (mediciálni, suchá) pedikúra a péče o nohy a nehty na nohou…

Ošetření nohou bez namáčení a invazivních metod, bez skalpelu, bez bolesti. Noha je po ošetření krásná, ozdravená a přijemná.

Podologické ošetření nohou plantoskopem. Zpracovávání dat v el. podobě a následně zajištění individuální stélky (Pedikom) dle rozsahu poškození, vady či zlozvyku chodidla.

Zarostlé nehty, nehtová rovnátka (Ortonyxie), nehtová protetika Pomůžeme odstranit bolesti a zamezit chirurgickým zákrokům na nehtech u nohou. Pomůžeme Vašim nehtům opět získat zdravý vzhled i tvar.

 

Pedikúra Klasická 60-90 min. 600,-

Služba zahrnuje odlakování starého laku, úpravu tvaru a délky nehtů, změkčení a odstranění kutikuly kolem nehtového valu, ošetření a odstranění zrohovatělé kůže na ploskách nohou, výživný krém a jeho lehké vmasírování.

Pedikúra Gel color 60-90min. 750,-

Služba zahrnuje odstranění starého barevného lak gelu, úpravu tvaru a délky nehtů, změkčení a odstranění kutikuly kolem nehtového valu, ošetření a odstranění zrohovatělé kůže na ploskách nohou, výživný krém a jeho lehké vmasírování, lakování lak-gelem.

Pedikúra Quick 45-60min. 350,-

Služba zahrnuje odstranění starého barevného lak-gelu či laku, úpravu tvaru a délky nehtů, změkčení a odstranění kutikuly kolem nehtového valu.

Jednotlivé samostatné úkony: Podoskop, Protetika, Ortonyxie, Podologie 

ceny po konzultaci u pí Lucie Ginové Kontakt Vám rádi sdělíme na repci Studia FRESH LOOK

  • Rozpouštění gel-laku 250,-
  • Lakování lak-gelem 250,-
  • Lakování barevným lakem 150,-