Manikúra, modeláž nehtů

Je skvělý pocit pyšnit se zdravými, pěstěnými nehty, které Vás reprezentují jak během všedních dní, tak i při zvláštních příležitostech. 

Umíme potěšit nadčasovými možnostmi i šokovat netradiční péčí o Vaše ruce a tak podpořit jedinečnost každé z Vás.

Manikúra FRESH 45-60 min. 450,-

Služba zahrnuje odlakování, úpravu tvaru nehtů, změkčení a odstranění kutikuly kolem nehtového valu, nanesení výživného krému, lakování.

Manikúra P-SHINE 45-60 min. 550,-

Služba zahrnuje odlakování, úpravu tvaru nehtů, změkčení a odstranění kutikuly kolem nehtového valu, zaleštění P-SHINE,  (na takto ošetřené ruce se lakování nedoporučuje).

Manikúra CND Shellac 60 min. 600,-

Služba zahrnuje rozpuštění starého Shellacu, úpravu tvaru nehtů, změkčení a odstranění kutikuly kolem nehtového valu, nanesení nového odstínu CND Shellaku, nanesení výživného krému a oleje na kutikulu.

Modeláž nových nehtů UVgelem, akrygelem anebo akrylem 1000,-

  • Modeláž nehtů akrylovou metodou 60–90 min.

Výhoda akrylu spočívá v jeho přilnavosti i na tenké, nekvalitní přírodní nehty a odolnosti vůči nárazu, a to i při náročnější manuální práci. Lze ho použít také na tip či šablonu. Kvalitně vymodelované akrylové nehty působí zcela přirozeně a jsou téměř k nerozeznání od přírodních nehtů: nežloutnou, jsou tenké a zároveň velice pevné s méně viditelnými odrosty. Nehty je potřeba po třech a více týdnech doplnit. Výhodou je snadné odstranění formou rozpuštění.

  • Modeláž nehtů gelovou metodou 60–90 min.

Podle typu nehtu zákaznice lze aplikovat jednofázový nebo třífázový UV gel. Je vždy nanášeno několik vrstev UV gelu. Každá vrstva se vytvrzuje v UV lampě. UV gel se může aplikovat na nehtové tipy, šablony i na kvalitní přírodní nehty. Interval doplnění gelových nehtů se pohybuje v rozmezí třech a více týdnů. Gelové nehty se dají odstranit pouze mechanicky – pilníkem či bruskou. Tuto metodu lze využít i na nehty u nohou v rámci pedikúry.

Obě metody umožňují, různé tvary i délky nehtů, permanentní francouzskou manikúru a zdobení. Lak na umělých nehtech vydrží i několik týdnů, dá se použít i lak-gel.

Doplnění nehtů UV gelem/ akrylem 60-90 min. 700,-

Aby Vaše nehty vypadaly stále krásné a upravené doporučujeme doplnění po 3-4 týdnech. Našim klientkám nepočítáme ulomené nebo poničené nehty, které potřebují výměnu. V ceně je FM nebo lakování lak-gelem.

Jednotlivé samostatné úkony (bez dalšího ošetření):

  • Odstranění umělých nehtů,nebo doplnění po jiné manikérce, příplatek 250,-
  • Úprava, začištění umělých nehtů 350,-
  • Odstranění gel-laku 250,-