Kosmetika

Dermokosmetická řada CHRISTINA je nejen kosmetika, ale také efektivní řešení estetických problémů pleti. Ať už se potýkáte s akné, stopy po akné, suchou či mastnou seborou, cévními defekty, hyperpigmentací, podrážděním či citlivostí pleti, předčasným stárnutím či vráskami, CHRISTINA vám nabízí řešení.

Portfolio CHRISTINA je široké a zahrnuje 11 profesionálních řad a více než 200 produktů pro domácí péči. Některé z nich jsou natolik účinné, že se používají i v dermatologických klinikách. Kosmetické přípravky CHRISTINA jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin bez obsahu alergenů. Každá ingredience je pečlivě testována a výrobky obsahují přírodní konzervační látky.

kosmetika - kosmetické studium Prosek

Společnost Christina, která se během desetiletí stala jednou z vedoucích hráčů v beauty průmyslu, získala důvěru kosmetologů po celém světě. Svou pověst si vybudovala na inovativních studiích, vysoké profesionalitě a neposkvrněné reputaci.

Za společností CHRISTINA stojí její zakladatelka a šéfka Christina Miriam Zechavi. S vášní předává své bohaté 40leté zkušenosti mladým odborníkům. Je plná kreativních nápadů a neustále hledá nové technologie, aby mohla vytvářet dokonalé produkty pro péči o pleť a pokožku.

Jsme tady pro vás, abychom se postarali o váš skvělý pocit z kosmetiky.

Těší se na vás vaše kosmetické specialistky Markéta a Hanka.

CENÍK: KOSMETICKÁ PÉČE

Vyberte si z naší nabídky služeb péče o pleť : Základní péče o pleť, péče o akné, hydratační péče o pleť, pěstící péče pro oživení pleti, relaxační péče pro regeneraci a omlazení pleti, RIOX ošetření na detox a oživení pleti.

Péče o pleť

ZÁKLADNÍ PÉČE O PLEŤ (Délka péče 45 minut.)800 KČ
PÉČE O AKNÉ (Délka péče 60 minut.)990 KČ
HYDRATAČNÍ PÉČE (Délka péče 60 minut.)990 KČ
PĚSTÍCÍ PÉČE PRO OŽIVENÍ PLETI (Délka péče 90 minut.)1190 KČ
RELAXAČNÍ PÉČE PRO REGENERACI A OMLAZENÍ PLETI (Délka péče 90 – 120 minut.)1350 KČ
PŘÍRODNÍ PEELING ROSE DE MER (Délka péče 60 minut.)1500 KČ
RIOX OŠETŘENÍ PRO VITALITU A ZÁŘIVOST PLETI (Délka péče 60 minut.)1200 KČ
PARAFINOVÝ ZÁBAL NA RUCE200 KČ