Kosmetika

Svěřte svoji pleť do rukou profesionálního pleťového terapeuta a poznejte krásu zdravé pleti. 

je americká značka pleťové péče s třicetiletou tradicí a je jedničkou u profesionálních pleťových terapeutů.

 • Věříme ve zdraví pleti, ne jen její krásu.
 • Péče o pleť je pro nás součástí každodenního života.
 • Používáme inovativní produkty, a ošetření vytváříme při každé návštěvě na míru, na základě unikátní metody analýzy pleti FaceMapping®.
 • Zdravá pleť nemá nic společného s krásným balením produktů nebo drahou reklamou, místo toho se zaměřujeme na složení produktů, a soustředíme se na jejich skutečný účinek.
 • Zapomeňte na ingredience jako denaturovaný alkohol, minerální oleje, lanolin, umělá barviva, parfémy a jiné laciné vycpávky, které jsou pro vaši pleť škodlivé, nic takového v našich přípravcích nenajdete.

 

Nabídka služeb

Naším cílem je, aby pro vás kosmetické ošetření bylo zážitkem, abyste odcházeli odpočatí, se skvělým pocitem a spoustou nových informací.

dermalogica® FaceMapping®

Unikátní metoda analýzy pleti, kterou máte v rámci každého pleťového ošeření zdarma. Při této analýze procházíme pohledem a pohmatem jednotlivé zóny pleti vašeho obličeje, krku a dekoltu. Díky dokonalé analýze jsme schopni vám navrhnout ošetření na míru, a doporučit vám produkty na domácí použití podle specifických potřeb vaší pleti.

Pleťové ošetření ORIGINAL malá kosmetika 60 min. 950,-

Kosmetické ošetření přesně na míru typu vaší pleti a jejímu aktuálnímu stavu.

Ošetření zahrnuje: odlíčení a povrchové čištění pleti, analýzu pleti FaceMapping®, exfoliaci (peeling), hluboké čištění pleti, oční péči a závěrečný krém.

Pleťové ošetření SPA velká kosmetika 90-120 min. 1250,-

Kosmetické ošetření vytvořené na míru typu a aktuálnímu stavu vaší pleti rozšířené o využití specifických masážních technik a doplněné využitím profesionálních kosmetických přístrojů.

Ošetření zahrnuje: odlíčení a povrchové čištění pleti, analýzu pleti FaceMapping®, exfoliaci (peeling), úpravu obočí (případně barvení obočí), hluboké čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, anti-aging masáž obličeje, aplikaci séra, masku, zapracování séra a masky pomocí ultrazvuku, oční péči, závěrečný krém

Dermalogica® MicroZone® 40 min. 600,- 

Specifické ošetření pro ty, kteří nemají čas na standardní proceduru, ale cítí, že jejich pleť potřebuje okamžitou péči. Vhodné je ale také využít jej jako udržovací proceduru mezi klasickými ošetřeními anebo jako kůru (např. čistící kůra při akné, exfoliační kůra při nežádoucí pigmentaci apod.). Ošetření MicroZome® vždy přizpůsobíme specifickým potřebám vaší pleti, zaměříme se na řešení nějakého konkrétního problému nebo na určitou zónu (např. ošetření očního okolí).

 Ošetření pro muže 60 min. 850,-

Kosmetické ošetření vytvořené specificky pro pánskou pleť.Muži mají často pleť zcitlivělou díky častému holení, ale obvykle doma nevěnují tolik pozornosti pravidelnému čištění pleti a následné péči. Naše ošetření podrážděnou pleť zklidní a vyživí, díky využití ultrazvuku pleť šetrně a účinně vyčistíme a specifickou masážní technikou aktivujeme akupresurní body a pleť energizujeme.

NOVINKA IonActiveTM Power Treatment 40 min. 550,- (balíček třech ošetření 1500,-)

Jako jeden z prvních salonů v České republice Vám nabízíme toto unikátní ošetření. IonActiveTM Power Treatment je intenzivní terapie na míru s viditelnými výsledky hned po prvním ošetření. Ošetření je vhodné pro chronické stavy pleti jako stárnutí pleti se ztrátou pevnosti, přetrvávající akné v dospělosti, hyperpigmentace nebo dehydratace. Toto aktivními látkami nabité 45minutové profesionální ošetření pleti představuje kombinaci vysoce účinných složek, termální aktivity a nejmodernějších kosmetických přístrojů, díky čemuž dosahuje rychlejších a viditelnějších výsledků.

Pro dosažení nejlepších výsledků obvykle doporučujeme sérii 3 až 6 ošetření s odstupem dvou až čtyř týdnů. Navazující udržovací sérii pak 2x ročně. Konkrétní doporučení pro vás na míru sestavíme na základě konzultace a analýzy pleti.

NOVINKA Lash Lifting & Lash Botox Bomb  1000,-

Proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!!!

Lash Lifting spočívá v napnutí řas na speciální silikonovou formu a s pomocí emulzí zajistí přirozené vytažení řas a trvalý efekt po dobu až 8 týdnů!

Lash Botox Bomb je extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších.

Uzdravuje, urychluje růst, výrazně posiluje přírodní řasy a v kombinaci s lash liftingem má úžasný účinek. Bez obsahu parabenů!

Jednotlivé samostatné úkony

 • Úprava obočí 150,-
 • Úprava a barvení obočí reflektocil 250,-
 • Úprava a barvení obočí henou 480,-
 • Depilace horního rtu nebo jiné obličejové partie 150,-
 • Depilace rukou 300,-
 • Depilace lýtek 350,-
 • Depilace celých nohou 650,-