Kosmetika

Pro individuální krásu

Každá žena je jiná. Tak, jako je individuální barva vlasů, očí, tvar obličeje či postava, tak i pleť každé ženy je naprosto unikátní.

Tak, jako každé ženě sluší jiné barvy, účesy a oblečení, stejně tak musí každá žena přizpůsobit péči o pleť osobitým potřebám.

Proto i v kosmetice potřebuje každá žena individuální péči a přípravky, které účinně chrání a pěstí její pleť.

Značka ALCINA nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf.

Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů.

Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí

Alcina  představuje profesionální německou kosmetiku již o roku 1905, nabízí ucelený kompletní sortiment kosmetiky.  Hlavní její prioritou je vysoká kvalita všech produktů. Patří mezi přední kosmetické značky v mnoha zemích světa.

Hlavní prioritou značky ALCINA je vysoká kvalita, účinnost a bezpečnost, proto přípravky splňují přísné farmaceutické normy a jsou vždy dermatologicky testovány.

Přípravky ALCINA mají přesně odměřené množství účinných látek a příjemnou texturu.

Pleť je jednou z nejcitlivějších a také nejnáročnějších kožních partií. Odráží nejen náš životní styl, ale i věk. A náš obličej je jedinou částí těla, která je neustále vystavována vnějším vlivům. Správná péče o obličej je základním předpokladem krásné pleti.

 

Každá pleť je jiná a má jiné potřeby. Proto pro vás ALCINA vyvíjí kvalitní kosmetiku, která těmto speciálním potřebám odpovídá. V programu pleťové kosmetiky najdete přípravky nejen pro normální, mastnou a suchou pleť, ale i pro pleť citlivou nebo problematickou.

Ráda se postarám  Váš skvělý pocit z kosmetiky

Vaše kosmetická specialistka 

Larisa

Pro objednání rovnou volejte na naší recepci (pondělí až pátek od 9:00 do 21:00) +420 236 181 430 nebo naší specialistce kosmetičce Larise, pro objednání nás kontaktujte pouze telefonicky zde  +420 607 220 506

Ceník kosmetických služeb zde