Prodlužování řas

Ne každé prodloužené řasy jsou krásné, proto naše řasová stylistka stále navštěvuje odborné stáže a hlídá veškeré novinky z této oblasti. Ráda Vám doporučí vhodné řasy pro Vás a poradí s jejich tvarem a hustotou. Metod prodlužování řas je nespočetně mnoho, stejně jako stylů zatočení, délek i tlouštěk a materiálů řas. Správně aplikované řasy mohou Vaše oko například jen zvětšit, otevřít nebo jen zvýraznit.

Pro Vaši spokojenost se proto budeme nejen při první návštěvě věnovat důležitým informacím ohledně aplikace řas, jejich výběrem a správnou péčí o řasy již aplikované a následnou hygienou již prodloužených řas.

Co máme pro Vás navíc?

  • Při práci používáme většinou výživné kolagenové podložky pod oči.
  • Abychom zabránili alergickým reakcím, máme pohlcovač výparů z lepidel a zvlhčovač vzduchu.
  • Pohodlné a stabilní elektrické lehátko, pro vyšší komfort nastavíme podle Vašeho přání i během aplikace řas.
  • Aby Vaše řasy držely perfektně, měříme vlhkost vzduchu, protože ta má vliv na lepidlo a trvanlivost spojů mezi řasou Vaší a řasou umělou.

NOVINKA Lash Lifting & Lash Botox Bomb  – jako varianta přírodních řas

Proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!!!

Lash Lifting spočívá v napnutí řas na speciální silikonovou formu a s pomocí emulzí zajistí přirozené vytažení řas a trvalý efekt po dobu až 8 týdnů!

Lash Botox Bomb je extrémně účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších.

Uzdravuje, urychluje růst, výrazně posiluje přírodní řasy a v kombinaci s lash liftingem má úžasný účinek. Bez obsahu parabenů!

Pro objednání nás kontaktujte pouze telefonicky zde na naší recepci (pondělí až pátek od 9:00 do 21:00) +420 236 181 430

Ceník prodlužování řas zde